Author:
• Pátek, Leden 29th, 2016
3. Mistrovství České Republiky historických modelů 2016
Jméno 1. Model 2. Model 3. Model 4. Model
1. Jarda Janošek CRC – E-400 CICLONE CRC – E-400 Jaded Maid Open 5(Elot) Play Boy Open (Elot) Jaded Maid
OTVR Luňák OTVR Andromeda
2. Stanislav Stránský Texaco Airborn
3. Miloš Černý Texaco Cumulus Elektrowakefield (elektrorubber) Vega 3
4. Pavel Rábek OTVR Groser Albatros ½ Texaco  Meteor
5. Josef Kalčák Texaco  SPOOK 72 Open (Elot)   West Wind CRC – E-400 Centaur
6. Dalibor Blažek CRC – E-400 SUPER DEMON Texaco SUPER DEMON
7. Jaroslav Šmehlík Alot Tokel Open (Elot) Tokel CRC – E-400 Mira 2 CRC–E-400 Nonino
Elektrowakefield (elektrorubber) vEGA 5 OTVR Perseus OTVR Qckie
8. Karel Slupský MUDr. OTMR-AB Antares OTMR-AB C-Raider OTMR-AB Gladiátor Texaco The Hornet
9. Ing. Gustav Bulín Texaco Sugarfoot Alot Stomper Open (Elot) Stomper NMR 2.5 Stomper
½ Texaco Stomper
10. Petr Chvátal OTMR-AB D.G. 73 Open (Elot) CICLONE Alot CICLONE
11. Květoslav Štorek Alot Playboy Kabin OTMR-AB Top Banan NMR Happy Medium NMR 2.5 Dixielander
12. Ladislav Kulhavý OTMR-AB Antares
13. František Černý OTVR QUICKIE Open (Elot) VEGA 7 Open (Elot) PENCIL Junior CRC – E-400 VICHR
14. Jan Gerža CRC – E-400 Sreto Streak CRC – E-400   Ge-Gi Open (Elot) West Wind Open (Elot) Strato Streak
Texaco Super Senior Profesor
15. Josef Hejsek Open (Elot) OLLIE Open (Elot) VEGA 7 CRC–E-400 VEGA 7
16. Jaroslav Netáhlo NMR 2.5 Vega 7 NMR Korzár
17. Jaroslav Macháček NMR 2.5 Crescendo 62
18. Petr Klubal Texaco Slicker
19. Petr Svoboda Elektrowakefield (elektrorubber) SOKOL 465 – G OTVR P- JERRY – 69 NMR JX0656 NMR Playboy
½ Texaco RANGER OTMR-AB JU – 2
20. Valenta Vladimír CRC – E-400 VEGA – 7 Elektrowakefield (elektrorubber) WN – 114 Elektrowakefield (elektrorubber) VEGA – 5 Open (Elot) VEGA – 7
21. Staněk Karel Open (Elot) VEGA 7 CRC – E-400 CENTAUR
22. Vladimír Kozák Open (Elot) STARDUST OTVR NE-LA KONDOR IV OTVR ORLÍK
23. Václav Švach CRC – E-400 OLLIE CRC – E-400 TOP BANANA Open (Elot) STARDUST
24. Václav Sýkora Open (Elot) STARDUST OTVR NE-LA KONDOR IV
25. František Brož Alot Vega 7 Open (Elot) Vega 7 Elektrowakefield (elektrorubber) Vega 3 Texaco AM-40-2
CRC – E-400 JERRI CRC – E-400 FULMEN
26. Alois Fojtů CRC – E-400 Ollie CRC – E-400 Top Banana
27. Josef Bezemek OTVR Delfín OTMR-AB Antares
28. Zdeněk Hanáček OTMR-AB Swayback ½ Texaco Gnat NMR Pedro
29. Fero Swiety Open (Elot) Mystery Man
30. Miroslav Petrila Ing. Texaco Cumulus ½ Texaco Gas Flea OTVR Kejhák Open (Elot) Amado Mio
Alot Flying Wing
31. Vladimír Kostečka OTVR Balestruccio Open (Elot) GOOL Alot Civy Boy CRC – E-400 Ciclone
32. Petr Hošek OTMR-AB Pilade NMR Duchessa
33. Miroslav Salak Texaco LANZO BOMBER ½ Texaco TOP BANANA OTVR SOKOL Open (Elot) PLAY BOY sr.
34. Rastislav Maděra Texaco Hayseed ½ Texaco San Jose Open (Elot) San Jose CRC – E-400 Baby Bombshell
Texaco San Jose
35. Zdeněk Sýkora Texaco Jasco Flamingo ½ Texaco Můra OTMR-AB Pluto OTVR Ptáček
OTVR Vítěz 1948
36. František Machač Open (Elot) Flying Pencil CRC – E-400 Il Pilade CRC – E-400 Powavan
37. Michael Vosika OTVR Hoverking OTMR-AB Skylark
38. Karel Ošmera NMR 2.5 JX-0656 NMR Kerswap Elektrowakefield (elektrorubber) Sokol 248 ½ Texaco Kerswap
39. Miroslav Dvořáček NMR 2.5 JX-0656 NMR 2.5 Kiwi-A NMR Robomb-X OTMR-AB Alert
OTMR-AB San De Hogan ½ Texaco Kerswap Elektrowakefield (elektrorubber) Korda
40. Jaroslav Vágenknecht OTVR ALOŠ Texaco KERSWAP Alot KONKERER
41. Ladislav Horák Texaco LANZO BOMBER ½ Texaco LANZO BOMBER Alot CUMULUS
42. Voborník Jiří Texaco Record Breaker ½ Texaco Bomber OTVR Rosita Alot Langosta
43. Pavel Bárta NMR Happy Medium NMR 2.5 JX 0656 OTMR-AB Kerswap
44. Hubert Borodáč ½ Texaco fubar Open (Elot) west wind CRC – E-400 top banana
45. Jaroslav Netáhlo NMR 2.5 Vega 7 NMR Korzár Texaco Raketa 5
46. Libor Kristian Alot Centaur Open (Elot) Centaur CRC – E-400 Centaur
47. Karel Vlček CRC – E-400 BAANTAM Open (Elot) ICHABOD OTVR ŽEHROVICE 2 Texaco STARDUST
48. Lubomír Režný Texaco PB – 2 ½ Texaco Top Banana OTVR Archangel Open (Elot) Langosta
49. Mirek Číp ½ Texaco LANGOSTA Alot LANGOSTA Open (Elot) LANGOSTA OTVR STAR 13
50. Alois Hrabáček OTVR Balestruccio OTVR Vega 9 Open (Elot) AM40
51. Dušan Bařina Open (Elot) West Wind CRC – E-400 Mira II
52. Rostislav Staněk OTVR SLUKA 2 OTVR Vosa S Alot Miss Fortune Texaco Kerswap
CRC – E-400 Bantam CRC – E-400 Ollie Open (Elot) AMA Open (Elot) Miss Fortune
Elektrowakefield (elektrorubber) Gypsy Elektrowakefield (elektrorubber) Glamour Girl
53. Michael Horsák Open (Elot) Stardust CRC – E-400 Sporty II CRC – E-400 Ollie
54. Svatopluk Chamrád Open (Elot) Ichabod Open (Elot) Top Banana
55. Miroslav Částka Open (Elot) Cloud Snooper CRC – E-400 Ichabod
56. Bohuslav Heczko OTVR Albatros 48 CRC – E-400 Playboy
57. Radim Švéda Open (Elot) Ichabod CRC – E-400 Playboy Elektrowakefield (elektrorubber) VEGA 3
58. Dalibor Špaček CRC – E-400 Sirius CRC – E-400 Mohawk Buzzard Alot XL-43
59. Vladislav Faigl OTVR Perseus OTVR Archangel
60. Ladislav Knebl CRC – E-400 K L 61 CRC – E-400 Top Banana
61. Jan Bolcek Open (Elot) Bantam Open (Elot) Jaded Maid Marcus CRC – E-400 Jaded Maid Marcus
62. Zdeněk Raška CRC – E-400 Fulmen CRC – E-400 Amado M10
63. Milan Holík CRC – E-400 Mohawk Buzzar
64. Jan Mandelik NMR 2.5 Ichabout CRC – E-400 Fulmen ½ Texaco Ranger NMR Super Antares
65. Karel Svoboda OTMR-AB Reg Trumans ½ Texaco Pocketeer
66. Petr Maňásek CRC – E-400 Fulmen Open (Elot) Vega7
67. Juraj Tinka CRC – E-400 Eros Open (Elot) Eros
68. Pavel Skotnica Alot AMA 54 CRC – E-400 Ichabod Open (Elot) Jaced Maid

Comments are closed.